Наказ щодо організації освітнього процесу під час карантину

15-09-20 Star ZOSH 0 comment

Міністерство освіти и науки України

Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації

Комунальний заклад Пустомитівської районної ради «Старосільський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів»

 

11.09.2020 НАКАЗ № 108

Щодо окремих питань організації

освітнього процесу у

КЗ ПРР «Старосільський ЗЗСО

І – ІІІ ступенів »под час карантину.

 

Згіден з частина четвертая статті 38 Закону України « Про повна загальнет середнит освіт », у зв’язки з епідеміологічною ситуаціая, що склалася в Україні, на виконаннь наказе Міністерство освіти і науки України від 16 березня 2020 г. рок № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавирусу СОVID-19 », отдельно до листа Міністерства освіти и науки Украины от 23 февраля 2020 года № 1 / 9-173« Щёлкните по основному центру освітнього процесcа в закpытах загальной середины освітнього процесcа в закладки 19) та виконання Освітньої програми закладок, та наказуівідділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації № 213 від11 вересня 2020 року «Проорганизация роботи закладывает освітиу в умовах встонановых зон» зоны «зоны».

Н А К А З У Ю:

 1. Залишити структуру навчального року незмінною.
 2. З 14 вересня 2020 року продовжити освітній процес у КЗ ПРР “Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” дистанційно.  з використанням технологій дистанційного навчання.
 3. Заступнику директора школи з навчально-виховної роботи М.Л.Милян

3.1  організувати навчально-виховний процес  із використанням технологій дистанційного навчання.

3.2. Запровадити гнучкий(дистанційний)режим роботи вчителів;

3.3. Забезпечити виконання вчителями, асистентами вчителів іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, наукової тощо);

3.4. Розклад занять та робочі години на час дистанційного навчання максимально наблизити до звичайних;

3.5. Обліковувати робочі години вчителів, які ведуть дистанційне навчання, відповідно до навчального навантаження та розкладу занять із зазначенням форми роботи (онлайн-консультації, відеоуроки, скайп-конференції, тестування тощо);

3.6. Скласти плани підвищення кваліфікації (переважно на онлайн-платформах) вчителів школи у 2020 – 2021 році ( порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 800);

3.7. Проведення запланованих нарад здійснювати дистанційно;

3.8. Організувати, координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями навчальних програм, Освітньої програми закладу.

 1. Учителям початкових класів та вчителям-предметникам:

4.1. Проводити навчальні заняття на платформі Google Classroom; Classtіmе; Viber; Zoom за вибором вчителя

4.2. Здійснювати виставлення оцінок відповідно до безпосередньо проведених навчальних занять у дистанційному режимі із зазначенням тематики навчального матеріалу, домашніх завдань, форми роботи (дистанційні онлайн-консультації, відео-уроки, скайп-конференції, тестування тощо), враховуючи, що навчальні досягнення кожної дитини можуть бути доступними лише для її батьків або законних представників.

 1. Встановити звітність вчителів (щотижнево) про проведені заняття через складання звіту про проведену роботу та надавати звіт (дистанційно) заступнику директора з навчально-виховної роботи М.Л.Милян.
 2. Відтермінувати заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів , до нормалізації епідеміологічної ситуації.
 3. Затвердити заходи щодо виконання працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи (розроблення індивідуальних планів професійного розвитку, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, самоосвіти тощо) (додаток 1).
 4. Заборонити проведення масових заходів у закладах освіти.
 5. Медичній сестрі Турко Ярославі Степанівні

9.1 Запровадити моніторинг захворюваності учнів закладу та надавати результати моніторингу у відділ освіти щоденно до 10.00.

 1. Завгоспу школи Г.О.Цовті:

10.1. Перевести технічний персонал в режим чергування, щоб забезпечувати життєдіяльність закладу;

10.2. Встановити режим роботи непедагогічних працівників;

10.3. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у приміщенні школи;

10.4. Забезпечить використанцию ​​заслонок индивидального заселения, антисептичных и дезинфекционных засоров, контроль за приборами и щодно дезинфекцією санитарно-побутових приміщень, поверх місццях праціюціюцівії дистанционн.

10.5. Посилити охоронний и контрольно-пропускной режим. Не пропускать в будівлю закладную відвідувачів та / или працівників закладу без дозволу адміністрації та / или відповідно до затвердженого графіка роботи непедагогічі працівників

 1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор ЗЗСО: Л.В.МайовецьLeave a reply