Зі святом 1 вересня!

31-08-20 Star ZOSH 0 comment

Адміністрація та педагогічний колектив КЗ ПРР «Старосільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» вітає учнів та батьків з початком нового навчального року. Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги та успіхи. З особливою приємністю вітаємо гордість нашої школи – наших відмінників: Михаліну Анастасію, Жируху Ореста, Согуйко Ростислава, Шкварок Аніту, Пінягу Романа, Софійську Анну, Охрім Олену, Незнаємського Остапа, Пісарчук Соломію, Даниляк Анастасія, Лабісавка Влах Софію, Бджолу Віталія, Залуську Олену, Кельбасович Вікторію, Опанасюк Єву, Сороку Назара, Кінделевича Олександра, Дідух Дмітра, Рудик Лілю, Бджолу Марію, Міськевич Юліану, Горбаля Ростислава, Галаєву Маріославуса Юна.
     Також вітаємо учня 9 класу Козакевича Сергія, який знаходиться у складі команд Пустомитівського району посів ІІІ місце в «Турнірі Юних фізиків».
          Вокальний ансамбль школи, який у районному конкурсі «Сурми звитяг» здобув І місце. Міськевич Юліану, яка посіла ІІІ місце в номінації «Соло», Юнко Роксолану за ІІІ місце в номінації «Читці поезії».
Учнів 1-Б класу Горак Лілію та 7 класу Бджолу Марію, які посіли ІІ місце в конкурсі «Різдвяна свічка».
Спортивну командну школу, яка здобула 3 місце з легкоатлетичного 4-х змагань і 3 місце (хлопці) 2місце (дівчата) в першості з гандболу.
 IMG_20200831_223135


Leave a reply